РФ виробляє більше озброєння, ніж треба для війни: Пісторіус зробив попередження

Борис Пісторіус. / Фото: Associated Press

"Фюрер" може мати плани подальших ескалацій.

Військово-промисловий комплекс Російської Федерації працює на заповнення складів. Адже виробляє більше зброї, ніж потрібно для ведення війни проти України.

Про це заявив міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус, повідомляє N-TV.

За його словами, зі збільшенням витрат на озброєння та становлення російської економіки на «військові рейки значна частина виробленого наразі не йде на фронт, а потрапляє на склади».

Водночас очільник Міноборони Німеччини застерігає від подальших військових амбіцій президента-диктатора Росії Володимира Путіна. На думку Пісторіуса, кремлівський «фюрер» може мати плани подальших ескалацій.

«Ви можете бути наївними і сказати, що він робить це лише з обережності. Як скептична людина, я б сказав у цьому випадку, що він робить це тому, бо має плани або щось може бути», — сказав міністр оборони Німеччини.

Пісторіус додав, що хоче переконатися, що Альянс буде здатний захистити себе в разі нападу Росії на його країну-члена.

«Тому ми дійсно тиснемо на газ і робимо все можливе, щоб відповідним чином оснастити Збройні сили НАТО та Європі», — сказав він.

Як повідомлялося, Росія погрожує підвищити інтенсивність ударів по логістичним центрам та базах зберігання західної зброї в Україні. Також російський міністр оборони Сергій Шойгу навіть погрожує «новою зброєю». Зокрема, нібито на озброєння надійдуть перші зразки ЗРК С-500 у двох модифікаціях.

tsn.ua

Leave a Comment

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *