Рязанський НПЗ у Росії призупинив роботу після атаки дронів – Reuters

фото: Генштаб ЗСУ

За даними агентства Reuters, російський Рязанський нафтопереробний завод призупинив роботу після атаки українських безпілотників наприкінці минулого тижня.

Деталі: За словами джерел, нафтосховище на заводі загорілося. Серед пошкодженого обладнання – залізнична естакада і установка гідроочищення, яка використовується для видалення домішок з нафтопродуктів.

Пряма мова одного з джерел: «Пошкоджене залізничне наливне обладнання. Залізничні відвантаження не здійснюються, зупинили переробку нафти».

Деталі: Інше джерело повідомило, що відвантаження призупинене з п’ятниці, також підтвердивши, що завод зупинив роботу через неможливість відвантаження нафтопродуктів.

Що передувало: Безпілотники Служби безпеки України та Сил спеціальних операцій ЗСУ у взаємодії з іншими складовими Сил оборони в ніч на 24 січня уразили об’єкти, які задіяні у забезпеченні російської окупаційної армії.

Воїни України у ніч на 26 січня повторно уразили об’єкти «Рязанської нафтопереробної компанії».

www.pravda.com.ua