Росія, попри санкції, закуповує на Заході деталі для військових літаків — ISW

Російський винищувач Су-30

РФ в основному закуповує компоненти для радіолокаційного обладнання та програмованих контролерів для військових літаків.

Росія в обхід санкцій закуповує західні деталі для військових літаків. Від 2022 року «Ростех» — «Яковлєв» придбав за кордоном військову техніку на суму майже 500 мільйонів доларів США.

Про це йдеться у звіті Інституту вивчення війни (ISW). 

«Російський виробник військових і цивільних літаків і дочірня компанія російського державного оборонного конгломерату «Ростех» — «Яковлєв» (колишній «Іркут») успішно обходять міжнародні санкції та закуповують військову техніку з-за кордону з 2022 року», — йдеться у повідомленні. 

Американські аналітики, посилаючись на російське видання The Moscow Times повідомили, що завод, який виробляє винищувачі Су-30 і навчально-бойові літаки Як-130, від 2022 року закупив за кордоном військову техніку на суму майже 500 мільйонів доларів США. Зокрема, у вересні 2023 року Росія відправила до Ірану щонайменше літаки Як-130. 

The Moscow Times інформувало, що «Ростех» — «Яковлєв» в основному закуповував компоненти для радіолокаційного обладнання та програмованих контролерів для військових літаків.

Нагадаємо, за даними Bloomberg, новий пакет санкцій ЄС стосуватиметься 11 суден Росії.

Читайте також:

  • У Криму сталася пожежа у місці дислокації «Іскандерів»: супутникові фото
  • РФ може спробувати «відтягнути» сили ЗСУ з фронта: генерал назвав загрозу у прикордонні
  • Цей час визначає весь рік – і в боях, і в тренуванні, і в забезпеченні – Зеленський

tsn.ua

Leave a Comment

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *