СБУ знайшла антиукраїнську літературу у мережі церковних лавок УПЦ МП

Служба безпеки України заблокувала канал поширення антиукраїнської літератури мережею церковних лавок УПЦ МП.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє СБУ.

Партії ворожих примірників виявлено в Ужгороді, Житомирі, Миколаєві та Києві на території однієї з мереж церковних лавок УПЦ МП. Серед вилученого – проросійські видання, які пропагували релігійну нетерпимість та виправдовували війну РФ проти України.

Власники цих крамниць оптом замовляли пропагандистську літературу в типографії у Тернопільській області.

Ініційована СБУ судово-лінгвістична експертиза підтвердила, що у знайдених примірниках виправдовувалася збройна агресія РФ проти України, містилися заклики до міжконфесійної ворожнечі та релігійної нетерпимості.

За даними слідства, масове поширення провокативних видань могло призвести до розхитування суспільно-політичної обстановки в Україні на користь РФ.

На підставі зібраних доказів власниці однієї з крамниць повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 300 Кримінального кодексу України (ввезення, виготовлення або розповсюдження творів, що пропагують культ насильства і жорстокості, расову, національну чи релігійну нетерпимість та дискримінацію).

Триває розслідування для встановлення всіх обставин злочину та притягнення до відповідальності усіх осіб, причетних до підривної діяльності проти України.

Як повідомляв Укрінформ, у Хмельницькій області перед судом постане протоієрей однієї із єпархій УПЦ МП, який виправдовував збройну агресію Росії проти України та розпалював релігійну ненависть.

Фото: Shutterstock

www.ukrinform.ua

Leave a Comment

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *