Шольц зробив несподівану заяву про саміт миру в Швейцарії: чи чекати на кінець війни

Канцлер ФРН Олаф Шольц / Фото: Associated Press

За словами Олафа Шольца, на зустрічі в Бюргенштоку у кращому разі буде покладено початок процесу, який може призвести до прямих перемовин між Україною і Росією.

Федеральний канцлер Німеччини Олаф Шольц не розраховує, що на мирній конференції з питань України, яка пройде у Швейцарії у червні, буде досягнуто прориву в припиненні російського вторгнення.

Про це пише Deutsche Welle Україна.

«Ні в кого не повинно бути надмірних очікувань. Ми не ведемо переговори про кінець війни», – заявив він в інтерв'ю німецькому тижневику Stern, опублікованому у вівторок, 14 травня.

За його словами, на зустрічі в Бюргенштоку «у кращому разі буде покладено початок процесу, який може призвести до прямих перемовин між Україною і Росією».

«У Швейцарії йтиметься про безпеку атомних електростанцій, про експорт зерна, про питання обміну полоненими та про необхідне табу щодо використання ядерної зброї», – цитує слова канцлера AFP.

Нагадаємо, Олаф Шольц під час зустрічі з головами урядів країн Північної Європи запевнив, що Німеччина і надалі підтримуватиме Україну. Зокрема, надавати  військову допомогу. 

Читайте також провідні новини дня:

  • Росія відкрила новий фронт: що про це кажуть на Заході та чи вбачають небезпеку для Харкова
  • Закон про мобілізацію: кому з чоловіків і за яких умов можна буде виїхати за кордон – що зміниться від 18 травня
  • Путін звільнив Шойгу: які є «підводні камені» та що зміниться на полі бою

tsn.ua

Leave a Comment

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *