Шрі-Ланка хоче повернути найманців, які воюють на боці Росії проти України

прапор Шрі-Лінки. фото — getty images

Шрі-Ланка відправляє високопоставлену делегацію до Росії, щоб виявити й повернути додому своїх громадян, які воюють проти України.

Деталі: Повідомляється, що члени делегації розслідуватимуть долі сотні громадян, які можуть брати участь у війні в Україні.

Зазначається, що на території Шрі-Ланки розслідування триває з початку травня.

Пряма мова міністра: «Головна складність полягає у тому, аби визначити точну кількість таких осіб у Росії. Неофіційні дані свідчать, що в Росії перебувають близько 600-800 шріланкійців».

Деталі: За його словами, до складу делегації увійде міністр оборони Шрі-Ланки Камаль Гунаратне, який раніше був послом у РФ.

Reuters стверджує також, що за даними міністерства оборони Шрі-Ланки, щонайменше 16 військових у відставці загинули в Україні.

За даними видання, колишні шріланкійські військовослужбовці вже певний час регулярно отримують запрошення приєднатися до війни Росії проти України. Їм обіцяють високі зарплати та перспективи набуття російського громадянства. Міністерство оборони Шрі-Ланки неодноразово попереджало не погоджуватися на це шахрайство.

www.pravda.com.ua

Leave a Comment

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *