Швидко та влучно: вояки зі складу ОС вдосконалюють стрілецьку майстерність. ФОТО

У районі проведення операції Об’єднаних сил військовослужбовці постійно вдосконалюють індивідуальну майстерність у вогневій підготовці. Нещодавно на одному з військових полігонів відбулися заняття з виконанням вправ практичних стрільб зі стрілецької зброї. Про це повідомляє пресцентр ОС.

Незважаючи на те, що чимало учасників заняття вже не перший рік перебувають у районі бойових дій, до таких вправ вони ставляться з ентузіазмом. Адже підтримання бойової майстерності на належному рівні вимагає регулярних тренувань. Тим паче характер виконання вправ максимально ефективно показує будь-які незручності, неправильно підігнане спорядження чи інші, дрібні на перший погляд,деталі, які можуть завадити в реальному бою.

Разом із правильним викладом методики й контролем позицій ведення вогню така практика дає безцінний досвід, дозволяє кожному учасникові підправити все, що необхідно, та виграти дорогоцінні долі секунди на перше влучання в ціль, що врешті визначає, хто вийде зі смертельного протистояння переможцем, а головне – живим.

Під час ведення вогню з виведенням зброї на ціль у високому темпі воїни продемонстрували гарні результати. Інструктори працювали настільки фахово, що навіть бійці з мінімальним бойовим досвідом виконували складну підсумкову вправу на добру оцінку за офіційним нормативом. Природно, що результати досвідченіших побратимів були ще вищими.

(Еще нет голосов, оставьте первым)