Скандал у прямому ефірі: Лавров жорстко висміяв Путіна і порівняв його з твариною (відео)

Лавров назвав Путіна “ішаком”, а Сі Цзіньпіна — його “господарем” / Фото: Associated Press

Він назвав його “ішаком”.

Міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров, відповідаючи на питання журналістів щодо поїздки диктатора Володимир Путіна до Китаю, порівняв останнього із “ішаком”, а російську делегацію назвав — “ввічливими людьми”.

Про це пишуть росЗМІ.

Журналіст пропагандистського телеканалу “Росія 1” поставив питання Лаврову про теми, які обговорюватимуть лідери РФ та Китаю у неформальній обстановці. Міністр відповів, що не знає, про що особисто говоритиме Путін і Сі.

“Знаєте, як кажуть на Сході, гість — “ішак” господаря. Усі програми, звичайно, залежать від тих люб’язних пропозицій, які китайський президент, його команда зробили нашому президенту. Всі ці деталі були узгоджені по лінії протоколу, тож усе залежить від господарів. А ми ввічливі люди, тим більше в гостях”, — сказав Лавров.

Нагадаємо, китайський лідер Сі Цзіньпін і кремлівський диктатор Володимир Путін пообіцяли поглибити своє стратегічне партнерство в Пекіні в четвер, 16 травня, що стало яскравим свідченням їхньої згуртованості на тлі просування російських військ в Україні.

Читайте провідні новини дня:

  • Наступ на Харківщину 2024 року: де просунулися росіяни
  • Сьогодні День вишиванки 2024 року: історія, українські традиції
  • Замах на Фіцо: затриманий пояснив, чому стріляв у прем’єр-міністра

tsn.ua

Leave a Comment

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *