США пропонують Ізраїлю розвіддані про ХАМАС, щоб запобігти наступу на Рафах – ЗМІ

ізраїльські військові, ілюстративне фото ЦАХАЛ

США пропонують Ізраїлю надати секретні розвідувальні дані щодо визначення місцезнаходження ватажків ХАМАС в обмін на те, що ЦАХАЛ не почне масштабну атаку на Рафах.

Деталі: Видання зазначає, що адміністрація президента США Джо Байдена готова надати конфіденційні розвіддані, аби допомогти ізраїльським військовим визначити місцезнаходження лідерів ХАМАС і знайти приховані тунелі угруповання.

Крім того, США пропонують свою допомогу у створенні наметових містечок для палестинських біженців і забезпеченні їх речами першої необхідності: водою, їжею, медикаментами

У публікації зазначають, що з боку Штатів такі пропозиції Ізраїлю надходили протягом останніх кількох тижнів.

При цьому, повідомляє WР, американські офіційні особи заявляють, що Ізраїль ще не розпочав повномасштабне наземне вторгнення в Рафах, незважаючи на серію атак, що відбулися останніми днями.

Нагадаємо: У суботу Ізраїль закликав палестинців з більшої кількості районів міста Рафах на півдні Сектора Гази евакуюватися і вирушити до так званої розширеної гуманітарної зони в Аль-Мавасі.

Передісторія: 

  • У середу президент США Джо Байден заявив, що зупинить постачання бомб та іншого озброєння Ізраїлю, якщо ізраїльський прем’єр-міністр Беньямін Нетаньягу віддасть наказ про масштабне вторгнення в місто Рафах.
  • Великобританія у четвер заявила, що не буде припиняти експорт зброї до Ізраїлю, якщо повномасштабне вторгнення в Рафах, що у Секторі Гази, продовжиться.

www.pravda.com.ua

Leave a Comment

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *