США запровадили санкції проти ПВК Росії: стали відомі деталі

Пан посол України в США Оксана Маркарова / Фото: Associated Press

У "чорному списку" — понад 280 суб’єктів.

Пані посол України у США Оксана Маркарова розкрила зміст масштабного пакета санкцій, який Вашингтон запровадив проти ВПК Росії.

Про це вона написала у Facebook.

Вона зазначила, що Сполучені Штати запровадили санкції проти понад 280 суб’єктів, які спрямовані проти військово-промислового комплексу РФ, програм розробки, а також виробництва хімічної та біологічної зброї, суб’єктів з юрисдикції третіх країн, які допомагають Москві набувати ключових ресурсів для виробництва озброєння.

Під дію американських санкцій, зокрема, потрапили майже 60 суб’єктів з Азербайджану, Бельгії, КНР, РФ, Словаччини, Туреччини та ОАЄ, які забезпечують можливість отримання Росією необхідних для її ВПК технологій та обладнання із закордону.

У самій РФ під дію санкцій потрапили понад 100 суб’єктів, які працюють в технологічному, оборонному, виробничому та транспортному секторах економіки.

Крім того, США запровадили обмеження проти компаній з різних юрисдикцій з енергетичного сектору економіки та тих, що причетні до реалізації російського енергетичного проєкту Arctic LNG 2.

Санкції зачепили й компанії, що пов’язані з виробниками металургійного вугілля, а також з авіаційного, аерокосмічного сектору.

Також під дію обмежень потрапили троє посадовців російських виправних колоній, які пов’язані зі смертю опозиційного російського політика Олексія Навального.

Нагадаємо, США послабили санкції проти Росії, що стосуються транзакцій з банками, які пов'язані з виробництвом, постачанням або обміном енергією у будь-який спосіб.

tsn.ua

Leave a Comment

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *