Теракт у Підмосков’ї: МЗС РФ вимагає від України видати голову СБУ Малюка

Очільник СБУ Василь Малюк / Фото: СБУ

Росія офіційно звинуватила голову СБУ Малюка в масовому теракті у підмосковному "Крокусі".

Російське МЗС опублікувало абсурдну заяву – звинувачує очільника СБУ Василя Малюка у начебто відповідальності за теракт у підмосковному Crocus City Hall і вимагає від України видати його.

Таким чином Кремль вирішив офіційно «покласти відповідальність» за теракт на Україну.

«Здійснений 22 березня у місті Красногорську і кривавий терористичний акт, що шокував увесь світ, — далеко не перша терористична атака проти нашої країни (Росії. – Ред.) останнім часом. Проведені російськими компетентними органами слідчі дії вказують на те, що сліди всіх цих злочинів ведуть в Україну», – йдеться в повідомленні МЗС країни-агресорки.

Про які саме «сліди» йдеться, окупанти звісно ж не уточнили.

Також росіяни переконують, що українці винні у вбивстві пропагандистів Дар'ї Дугіної, Владлена Татарського, пораненні Захара Прилєпіна, підриві Кримського моста та інших.

«У зв'язку з цим МЗС Росії передало владі України вимоги в рамках Міжнародної конвенції про боротьбу з бомбовим тероризмом та Міжнародної конвенції про боротьбу з фінансуванням тероризму про негайний арешт всіх причетних до цих терактів осіб. Серед цих вимог – арешт глави СБУ В.Малюка, який цинічно визнав 25 березня організацію Україною підриву Кримського мосту у жовтні 2022 року та розкрив деталі організації інших терактів у Російській Федерації», – йдеться у заяві.

У російському відомстві цинічно заявили, що «боротьба з міжнародним тероризмом – обов'язок кожної держави» і закликали Україну «припинити будь-яку підтримку терористичної діяльності».

Зазначимо, що «Ісламська держава» заявила про відповідальність за напад у «Крокусі».

Нагадаємо, що 26 березня суд Москви заочно заарештував голову СБУ Василя Малюка «за звинуваченням у терористичному акті».

Раніше Василь Малюк розповів, хто бомбив Кримський міст та як пропагандист і воєнний злочинець Прилєпін залишився без геніталій.

tsn.ua

Leave a Comment

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *