Тиску на ДБР і невдоволення не уникнути – Труба

Є політичний опір роботі Державного бюро розслідувань, а уникнути невдоволення ним не вдасться через важливість повноважень бюро.

Таку думку висловив директор ДБР Роман Труба заявляє в інтерв’ю агентству «Інтерфакс-Україна».

«На жаль, є політичний опір, хоча ми ще й не розпочали роботу. А саме – блокування народними депутатами ухвалення вкрай важливого закону для ДБР», – сказав він.

Також, за словами Труби, були інформаційні атаки після його заяви про те, що перевірки стосовно 27 кандидатів на керівні посади в бюро не будуть формальними.

«Розумію, що відсутність тиску як такого в принципі неможлива: ДБР – це правоохоронний орган із дуже серйозними повноваженнями», – зазначив директор бюро.

На запитання про те, чи можна буде уникнути протистоянь у подальшому, зокрема між правоохоронними органами, представники яких будуть суб’єктами розслідувань кримінальних проваджень ДБР, Труба відповів:

«Незадоволеними будуть не тільки суб’єкти кримінальних проваджень, а й загалом правоохоронні органи. Уникнути цього, будьмо відверті, ми не зможемо».

«Якщо невдоволення ніякого не буде, це свідчитиме лише про одне — що ми погано працюємо, а в нас зовсім інші цілі», – додав директор бюро.

Водночас, Труба запевнив, що не політизуватиме відносини з правоохоронними органами:

«Я не вішатиму жодних ярликів ні на співробітників, ні на правоохоронні органи. Тільки професійні відносини: якщо співробітник винен, незалежно від того, де він працює, він повинен нести відповідальність».

www.pravda.com.ua

Leave a Comment

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *