У ЦВК пояснили, чому на окрузі померлого нардепа Давиденка досі не призначають вибори

Валерій Давиденко

Голова Центральної виборчої комісії Олег Діденко заявив, що ЦВК поки не отримувала офіційних підтверджуючих документів щодо смерті народного депутата Валерія Давиденка.

Про це він сказав під час засідання комісії, пише НВ.

За словами Діденка, у зв’язку з цим комісія не може розглядати питання про призначення проміжних виборів в 208-му окрузі Чернігівської області.

“Станом на даний момент в Центральну виборчу комісію не надходило жодного документу, яким би засвідчував факт дострокового припинення повноважень народного депутата, тому на даний момент часу в Центральній виборчій комісії відсутні юридичні підстави для розгляду цього питання”, – сказав він.

За словами Діденка, зараз у бюджеті не передбачено коштів на проведення проміжних виборів.

“Після останніх змін до закону про державний бюджет України в державному бюджеті на 2020 рік відсутнє фінансування на проведення проміжних виборів. Тому питання призначення проміжних виборів в 208-му окрузі має вирішуватися комплексно з питанням фінансування цих виборів”, – сказав він.

Читате також: Казанский: Смерть Давиденко – повод обратить внимание на колоссальную коррупцию в ГПЗКУ

Нагадаємо, що в суботу, 23 травня, близько 20 години вечора народний депутат Валерій Давиденко був знайдений мертвим у своєму офісі в центрі Києва.

МВС розглядає самогубство як попередню версію смерті Давиденка, поруч з тілом правоохоронці знайшли пістолет. Соратники депутата не вірять в цю версію.

(Еще нет голосов, оставьте первым)