У Львові вперше трьом різним людям пересадили серце і нирки від одного донора. ВІДЕО

У лікарні швидкої медичної допомоги Львова вперше провели операцію з пересадки серця і двох нирок. Про це повідомив головний лікар Комунальної міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги Львова Олег Самчук.

“У Львові впродовж останньої доби трансплантовано серце і дві нирки… Донором став 58-річний львів’янин, який отримав несумісні з життям травми – це було падіння з висоти. Після марних спроб врятувати пацієнта наші спеціалісти констатували у чоловіка смерть мозку, що є прямим показом до трансплантації, а його мама і сестра дали згоду на забір органів, аби ті подарували можливість жити іншим людям”, – приводить слова лікаря видання Depo.Львів.

Серце отримав 57-річний житель Коростеня, якого п’ять років тому вразив інфаркт. Його серце втратило пружність і вже не могло качати кров. Іншого виходу, окрім пересадження, чоловік не мав.

“Здорове донорське серце наші лікарі йому трансплантували спільно з командою Інституту серця на чолі з Борисом Тодуровим, який за лічені години домчав до лікарні.

Нирки отримали також чоловіки – один зі Львова, другий – із Тернопільщини. Операції розпочалися після опівночі і тривали до восьмої ранку”, – зазначив Олег Самчук.

(Еще нет голосов, оставьте первым)