Україна або «Свати» – Глава Держкіно запропонував Зеленському визначитися, що для нього важливіше. ВІДЕО

Голова Держкіно Пилип Іллєнко звернувся до президента Володимира Зеленського із проханням очистити інформаційний простір України від українофобів і вирішити долю серіалу “Свати”.

Звернення було розміщено у соцмережі Facebook.

Іллєнко висловив переконання, що питання “Сватів” виходить за межі юридичного аспекту і лежить в площині моральній і політичній.

“І тому я звертаюся до президента України: ви вже не є продюсером серіалу” Свати”, його виробником, сьогодні ви президент України. І я вважаю, що саме Ви повинні прийняти рішення щодо подальшої долі цього серіалу і показати, що для вас є пріоритетом – повернення цього продукту в ефір чи очищення інформаційного простору України від українофобів, які нехтують національним суверенітетом і територіальною цілісністю нашої держави”, – заявив голова Держкіно.

Пане Володимире, не повторюйте помилок ваших попередників. Серіал “Свати” – це ваша “ліпецька фабрика”. І хай вас не вводить в оману високий рейтинг, адже і цукерки “Рошен” із насолодою поїдала вся Україна, додав Іллєнко.

Нагадаємо, в березні 2019 року Окружний адміністративний суд міста Києва визнав протиправним рішення СБУ заборонити російському акторові Федору Добронравову відвідувати Україну, а також анулював заборону на ретрансляцію деяких фільмів з його участю, в тому числі заборону на скандальний серіал “Свати”.

3 липня член експертної комісії при Держкіно Сергій Стуканов заявив, що ряд громадських організацій звернулися в Державне агентство з питань кіно з проханням анулювати прокатне посвідчення серіалу “Свати”.

У серіалі присутня російська державна символіка, заборонені в Україні “георгіївські стрічки”, портрети Путіна і Сталіна, а серед героїв серіалу є працівники правоохоронних органів РФ.

(Еще нет голосов, оставьте первым)