В Москві затримали начальника управління кадрів Міноборони РФ

Юрій Кузнєцов, фото: Міноборони РФ

У Москві затримали начальника головного управління кадрів Міноборони Росії генерал-лейтенанта Юрія Кузнєцова.

Дослівно: «Генерал-лейтенант Кузнєцов затриманий як підозрюваний у кримінальному злочині. Розслідуванням справи займається головне військово-слідче управління СК РФ. Слідчий уже звернувся до суду для обрання генералу запобіжного заходу у вигляді взяття під варту».

Деталі: У чому саме підозрюють Кузнєцова — невідомо. Засідання щодо запобіжного заходу відбулося того ж дня; його результати також невідомі. Це вже друга кримінальна справа в міністерстві оборони РФ за останній час.

За словами представника правоохоронних органів, на робочому місці Кузнєцова, а також у його будинку провели обшук. Інші подробиці кримінальної справи не повідомляють.

Із 2010 до 2023 року Кузнєцов обіймав посаду начальника 8-го управління Генерального штабу Збройних Сил РФ. Цей орган займається питаннями служби захисту державної таємниці в межах Міністерства оборони.

Кузнєцова призначили на посаду начальника Головного управління кадрів МО РФ у травні 2023 року. До цього він «проходив службу на різних посадах служби захисту державної таємниці».

Нагадаємо: 

  • 23 квітня в РФ повідомили про затримання заступника глави міністерства оборони, генерала Тимура Іванова за підозрою в отриманні хабара. Іванов курирував військово-будівельний комплекс.
  • 12 травня з’явилося офіційне повідомлення про зміщення Сергія Шойгу з посади міністра оборони РФ. Його призначили на посаду секретаря Ради безпеки РФ замість Миколи Патрушева.

www.pravda.com.ua

Leave a Comment

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *