Військ США в Україні: Ентоні Блінкен зробив заяву

Військовослужбовці армії США. / Фото: Associated Press

США не відправить своїх військ до України.

Військ Сполучених Штатів Америки в Україні не буде — це не в їхніх інтересах. Натомість питання можливого відправлення солдатів окремих західних країн має вирішуватися на рівні їхніх урядів та НАТО.

Про це заявив державний секретар США Ентоні Блінкен в інтерв'ю французьким каналам LCI/TF1.

Він наголосив: «чітка» політика американського президента Джо Байдена полягає у тому, що військ його країни в Україні не буде.

«Для нас це призведе до прямого конфлікту з Росією, якого ми хочемо уникнути. Це не в наших інтересах і не в інтересах союзників», — наголосив Блінкен.

Щодо ймовірності появи в Україні військових Франції, Польщі, Фінляндії чи інших країн, Блінкен сказав: «кожен має ухвалювати рішення на національному рівні, а також на рівні Альянсу».

За його словами, одночасно партнери мають необхідність підтримки України цього року і в майбутньому.

Нагадаємо, президент США Джо Байден у своєму зверненні до Конгресу заявив, що американських солдатів немає на війні в Україні. Що більше — Київ не просить про це, натомість — дуже потребує допомоги в озброєнні. У Пентагоні також наголосили, що не будуть вводити свої війська до України.

До слова, іспанське видання El Pais з посиланням на власні джерела повідомило, що військові НАТО вже перебувають в Україні. Вони контролюють виділене ЗСУ озброєння, а також проведення розвідувальних операцій і навчання.

 

tsn.ua

Leave a Comment

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *