У Красногорівці ЗСУ контролюють ситуацію, окупанти на заводі заблоковані – «Хортиця»

ситуація в Красногорівці, скріншот deepstatemap

Українські військові контролюють ситуацію в Красногорівці Донецької області та відрізали всі логістичні шляхи групі окупантів, заблокованій на території вогнетривкого заводу.

Пряма мова: «Невелика група окупантів, яка прорвалася через східні околиці Красногорівки на руїни вогнетривкого заводу, була заблокована. Вони перебувають зараз у складному становищі.

Ворог практично позбавлений постачання як боєкомплекту, так і підтримки бронетехніки. Наші захисники відрізали їм всі логістичні шляхи і взяли під контроль і дорогу, і підходи до того заводу. Також захисники стримують просування ворога вглиб міста».

Деталі: Волошин підкреслив, що підрозділи 59 ОМБр контролюють ситуацію в Красногорівці й навколо міста.

«Ворог не полишав спроб штурмувати місто невеликими штурмовими групами, час від часу він намагається все ж таки штурмувати східні околиці міста на бронетехніці. Наші захисники вогнем артилерії й мінометів знищують усі спроби і намагання ворога зайти саме в місто», – розповів він.

Що передувало: 8 травня в ОСУВ «Хортиця» повідомили, що підрозділи Сил оборони заблокували штурмові групи російської окупаційної армії, які прорвалися до Красногорівки.

9 травня підрозділи Сил оборони ліквідували частину штурмових груп ворога, яким вдалося прорватися на вогнетривкий завод.

www.pravda.com.ua

Leave a Comment

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *