У Румунії над військовим аеродромом помітили невідомі дрони – подробиці

Румунія прапор / Фото: pixabay.com

Над румунською авіабазою зафіксували невідомі безпілотники.

У Румунії військовослужбовці 57-ї авіабази імені Михайла Когелнічана помітили декілька невідомих дронів над аеродромом у ніч проти 16 квітня.    

Про це повідомляє румунська служба «Радіо Свобода» з посиланням на заяву ВПС Румунії.

Як заявив румунський генерал Костянтин Спину, дрони були «заблоковані» електронними засобами, оскільки вони ризикували перешкодити польотам військової бази.

Співробітники служби безпеки 57-ї авіабази оперативно повідомили про присутність у повітрі в районі міжнародного аеропорту «Михайло Когелнічана» дронів.

Дрони, за якими спостерігали за допомогою електронних, оптичних та візуальних засобів, були невеликі за розміром, швидше за все, комерційного типу і летіли на низьких швидкостях і на малих висотах.

«Згідно з регламентом, було вжито всіх заходів для забезпечення безпеки в повітряному просторі, про ситуацію, що склалася, оперативно поінформовані органи цивільного повітряного руху. Також неодноразово застосовувалися засоби РЕБ, радіолокаційний і візуальний контакт з двома останніми системами було втрачено близько 00:30», — йдеться у повідомленні пресслужби ВПС Румунії.

Командування 57-ї авіабази Михайлу Когелничану повідомило військову прокуратуру про застосування заходів, передбачених законом у подібних ситуаціях. Також на рівні військової частини було призначено комісію з розслідування події на чолі з начальником штабу 57-ї авіабази.

Нагадаємо, у Румунії будують найбільшу базу НАТО в Європі.

tsn.ua

Leave a Comment

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *