У столичному метро збільшать інтервали між поїздами через дефіцит співробітників

У Київському метрополітені через дефіцит кадрів будуть збільшені інтервали між поїздами.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє КП «Київський метрополітен».

«Враховуючи поточну кадрову ситуацію, найближчим часом будуть змінені графіки руху поїздів на всіх лініях підземки. Інтервали між поїздами будуть збільшені орієнтовно на одну хвилину в між «пік» та на 45 секунд у «пікові» години», — ідеться у повідомленні.

За інформацією КП, у підприємства виник дефіцит фахівців робітничих професій. Згідно з переліком вакансій, метрополітен потребує: машиністів електропоїздів – 83 вакансії, електромеханіків – 48, токарів і слюсарів за відповідними напрямами – 161.

«Причиною збільшення кількості вакансій є частково вимушена міграція, специфіка професій і мобілізаційна робота у зв’язку з воєнним станом. Зокрема, близько 7% «метрополітенівців» нині перебувають у лавах ЗСУ, і їхня кількість постійно збільшується», — зазначили у комунальному підприємстві.

Там підкреслили, що «Київський метрополітен» постійно проводить посилену кадрову роботу із залучення фахівців. Зокрема, співпрацює із закладами профільної освіти та міським центром зайнятості.

«Водночас метрополітен є вузькопрофільним підприємством, і підготовка та адаптація деяких професій потребує довготривалого спеціального навчання. Так, машиніст електропоїзда, до моменту його самостійної роботи на лінії, навчається більше 12 місяців», — зауважили у метрополітені.

У КП нагадали, що підземні станції столичної метро є спорудами подвійного призначення та використовуються цілодобово як укриття під час повітряних тривог для десятків тисяч киян і гостей столиці.

«Для надійної та безперебійної роботи складного комплексу інженерних мереж і конструкцій працюють сотні висококваліфікованих фахівців, оперативно замінити яких немає змоги», — наголосили у метрополітені.

Як повідомляв Укрінформ, Комунальне підприємство «Київський метрополітен» оголосило тендер на продовження робіт із будівництва Сирецько-Печерської лінії в бік житлового масиву Виноградар.

Фото ілюстративне: Офіційний портал Києва

www.ukrinform.ua

Leave a Comment

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *