Якщо ви ведете кампанію «як всі», то не прикидайтесь янголятами – журналіст про «Голос»

Партія “Голос” оголосила флешмоб – писати без голосних, бо так, мовляв, виглядають медіа під контролем олігархів. 

Святослав Вакарчук останній місяць буває щотижня на кількох ток-шоу на каналах ICTV, “Україна” і “1+1” (відповідно, Пінчука, Ахметова і Коломойського). Як потенційний прихильник партії я вважаю, що це правильно, бо треба світитися перед виборцями, а ці канали порівняно (з медведчуківськими) не токсичні.

А ще на минулому тижні “Голос”  почав з’являтися в дайджестах передвиборного піару на ICTV, СТБ і “Україні”. Не думаю, що в ці дайджести, які складаються з заяв або повідомлень на зразок “партійці бігали марафон”, можна потрапити безкоштовно. Можливо, за це платять не грішми, а якимись домовленостями, й не повідомляють про це Ярема Дух (Yarema Dukh), який свято впевнений, що джинси “Голос” не замовля.

Я веду до того, що цей флешмоб дурний і нещирий. Те, що медіа служать олігархам і політикам, — велике зло, з яким треба боротися (в тому числі шляхом створення нормального медіаринку, на якому значна частина нині сущих медій не витримає конкуренції і вимре). Але якщо ви ведете кампанію “як всі”, то не прикидайтесь янголятами.

Отар ДОВЖЕНКО

Повідомити про помилку – Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

(Еще нет голосов, оставьте первым)