Україна і Польща мають прогрес у розблокуванні кордону, — Шмигаль

Фото: прем’єр-міністр України Денис Шмигаль (Віталій Носач, РБК-Україна) Автор: Наталія Юрченко

Україна та Польща мають прогрес у питанні розблокування спільного кордону. Важливо зберегти позитивну динаміку.

Про це заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, повідомляє РБК-Україна з посиланням на його заяву під час брифінгу в Варшаві.

«Ми точно маємо прогрес щодо зняття блокади (на польсько-українському кордоні, — ред.), але головне щодо вирішення всіх критичних питань, які призводять до всіх блокад», — сказав він.

Шмигаль додав, що план урядів України та Польщі для розблокування кордону виконується, хоча «не так швидко, як хотілося б».

«Але однозначно маємо позитивні тенденції і позитивну динаміку. Цю динаміку важливо зберегти і рухатися далі», — підкреслив прем’єр-міністр.

Зустріч Шмигаля і Туска

Нагадаємо, сьогодні, 28 березня, у Варшаві відбулися консультації урядів України та Польщі. Українську делегацію очолює прем’єр Денис Шмигаль, а польську сторону — Дональд Туск.

Одним з головних питань зустрічі була блокада кордону. Як повідомив український прем’єр, сторони розробили план з п’яти кроків.

Блокада кордону

Нагадаємо, у лютому протести на польсько-українському кордоні відновилися. Пункти пропуску блокують фермери. Аграрії заявили, що продовжать протести на кордоні до кінця квітня.

Проте нещодавно фермери розблокували низку пунктів пропуску на кордоні з Україною. Так, до прикладу, сьогодні відновився рух вантажівок у пункті пропуску «Угринів-Долгобичув».

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

www.rbc.ua

Leave a Comment

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *