З Білопільської громади Сумщини евакуювали 30 жителів, з них шестеро — діти

Відео На Сумщині з Білопільської громади сьогодні евакуювались 30 жителів, з них 6 дітей.

Про це повідомив голова Сумської ОВА Володимир Артюх у Фейсбуці, передає Укрінформ.

"На Сумщині з Білопільської громади сьогодні евакуювались 30 жителів, з них 6 дітей. Улітку минулого року ми оголосили евакуацію у 5-кілометровій зоні. І хоч Білопілля знаходиться у 10-кілометровій зоні, але аналіз інтенсивності обстрілів з боку ворога показав, що інфраструктура найбільше знищена в Сумській області в Білопіллі, найбільше загинуло та поранено людей саме в Білопіллі", — сказав начальник ОВА Володимир Артюх, який перевірив умови перебування вимушених переселенців.

За його словами, Рада оборони ухвалила рішення за підсумками якого було прийняте розпорядження щодо планової евакуації. Це не примусова евакуація, люди самі вирішують, виїжджати чи ні.

Евакуаційні заходи здійснюються за участі співробітників ДСНС, Національної поліції, волонтерських організацій, а також представників влади.

Людей розмістили в Сумах, у комфортних умовах, зареєстрували для отримання відповідних виплат, запропонували місця для поселення.

Також начальник ОВА запевнив людей, що вже дав доручення керівництву громади, щоб їх будинки охоронялися від можливого мародерства.

Як повідомляв Укрінформ, на Сумщині виїхали перші евакуаційні автобуси із містечок Білопілля та Ворожба — місцева влада та військові просять цивільних евакуюватися через постійні російські обстріли.

www.ukrinform.ua

Leave a Comment

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *