Зеленський: Росія готує на 1 червня мобілізацію 300 тисяч військових

Фото: Володимир Зеленський, президент України (Віталій Носач, РБК-Україна) Автор: Сергій Пишкін

Російська Федерація планує на 1 червня мобілізувати додатково 300 тисяч військовослужбовців.

Про це заявив президент Володимир Зеленський під час спільної пресконференції з його фінським колегою Олександром Стуббом, передає кореспондент РБК-Україна.

«Півмільйона нам не потрібно. Відповідна кількість, яка не була на фронті — вони на фронті будуть. Що стосується окремої кількості, скільки буде мобілізовано — поки не готовий сказати. Можу сказати, що Росія на 1 червня готує мобілізацію додатково 300 тисяч військових», — заявив президент.

Мобілізація в Росії

Згідно з даними Генерального штабу Збройних сил, протягом минулої доби, 2 квітня, українські воїни ліквідували ще 710 окупантів. З початку повномасштабного вторгнення Росія втратила 444 370 військових.

Як розповідала розвідка Британії, країна-терорист набирає щомісяця до армії близько 30 тисяч нових солдатів. Це дозволяє їй продовжувати вести загарбницьку війну проти України.

В кінці березня диктатор Володимир Путін також підписав указ про весняний призов до армії РФ. Планують набрати 150 тисяч солдатів.

Тим часом як вважає розвідка, теракт у ТЦ «Крокус Сіті Хол» під Москвою кремлівський режим буде використовувати для посилення мобілізації.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

www.rbc.ua

Leave a Comment

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *