Частина Харкова залишилася без світла: у місті проблеми з транспортом та водопостачанням

Ілюстративне фото: у Харкові порушено рух транспорту (Віталій Носач, РБК-Україна) Автор: Іван Носальський

У Харкові сьогодні, 16 квітня, спостерігаються проблеми із електропостачанням. Через це порушено рух громадського транспорту та водопостачання.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Харківську міську раду в Telegram і «Харківський метрополітен» у Telegram.

Наземний транспорт

За інформацією міськради, через часткове знеструмлення не працює частина маршрутів наземного транспорту, без напруги залишилися ділянки контактної мережі:

тролейбусів: пр. Байрона, пр. Героїв Харкова, від бул. Богдана Хмельницького до майдану Захисників України, пр. Ювілейний, вул. Гвардійців-Широнінців, пр. Петра Григоренка, вул. Харківських Дивізій, пр. Олександрівський, пр. Гагаріна;

трамваїв: вул. Академіка Павлова, пр. Героїв Харкова, вул. Морозова, пр. Байрона, вул. Віринська, Салтівське шосе.

Метро

Також, як пише «Харківський метрополітен», рух метро через брак напруги у мережі тимчасово припинявся. Наразі рух відновили, інтервали становлять 20 хвилин.

Водопостачання

Також через брак електроенергії деяким абонентам воду подають зі зниженим тиском.

При цьому у місті не працюють деякі світлофори.

Що передувало

Нагадаємо, перебої зі світлом у Харкові спостерігаються через постійні атаки російських окупантів. Ворог б’є по об’єктах енергетичної інфраструктури в області своїми балістичними ракетами та дронами.

Зокрема, під час масованого удару по Україні 11 квітня внаслідок атаки в Харківській області перестали працювати дві ТЕЦ та трансформаторна підстанція. Одна з пошкоджених ТЕЦ живила Харків, зазначав міський голова Ігор Терехов.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

www.rbc.ua

Leave a Comment

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *