Французька делегація відвідала район проведення ООС із робочим візитом. ФОТО, ВІДЕО

У Маріуполі, в Об’єднаному центрі цивільно-військового співробітництва, відбулася зустріч французької делегації на чолі з Надзвичайним і Повноважним Послом Франції в Україні пані Ізабель Дюмон із представниками груп цивільно-військового співробітництва операції Об’єднаних сил. Про це повідомляє пресцентр ОС

Сторони обговорили реальний стан цивільно-військової співпраці в районі проведення операції Об’єднаних сил на території Донецької та Луганської областей. Зокрема, начальник відділу цивільно-військового співробітництва Об’єднаного командного пункту Об’єднаних Сил полковник Сергій Карпов зосередив увагу іноземних гостей на виконанні специфічних завдань, які щоденно виконують військовослужбовці груп цивільно-військового співробітництва. 

Також делегація відвідала КПВВ “Гнутове”, де прикордонники Донецького загону зі складу Об’єднаних сил проінформували іноземних гостей про особливості роботи всіх контрольних пунктів в’їзду-виїзду в межах Донецької та Луганської областей, розповіли про порядок перетину лінії розмежування різними категоріями громадян.

Також повідомили, що основними завданнями військовослужбовців Держприкордонслужби зі складу ООС є забезпечення безперебійної роботи гуманітарних дорожніх коридорів, недопущення при цьому переміщення в них зброї, вибухівки, засобів терору, проникнення на контрольовану територію України диверсійно-розвідувальних груп, представників незаконних збройних формувань.

Водночас делегати висловили неабияке занепокоєння щодо цивільних осіб, які мешкають на тимчасово окупованих територіях України. Українці по той бік потерпають від окупаційної “влади”, через складну соціально-економічну ситуацію, що склалася через російську агресію відносно України.

Пані Дюмон, яка, до слова, не перший раз відвідує район проведення операції Об’єднаних Сил, наголосила, що Франція і надалі підтримуватиме Україну на міжнародній арені, адже це вкрай необхідно задля збереження безпеки та відстоювання норм міжнародного права на європейському континенті.

Під час робочого візиту на Приазов’я представники французької делегації також відвідали населені пункти на лінії розмежування та поспілкувалися з місцевим населенням.

(Еще нет голосов, оставьте первым)