Грандіозний скандал у Росії: злито секретні документи про резиденцію Путіна в Ново-Огарьово

Резиденція Путіна в Ново-Огарьово / Фото: скриншот з відео

Резиденція Путіна в Ново-Огарьово вважається одним із найбільш засекречених об'єктів РФ.

Федеральна служба охорони Російської Федерації (ФСО Росії) «через повний ідіотизм» потрапила у грандіозний скандал. Служба випадково розкрила всі таємниці резиденції Путіна в Ново-Огарьово («Об'єкт 53»). Це місце, де він живе, проводить наради Радбезу тощо.

Про це пише російський Telegram-канал ВЧК-ОГПУ.

«За розкрадання коштів, виділених на реконструкцію цієї резиденції, засуджено групу співробітників ФСО і бізнесменів. Більшість матеріалів справи зі зрозумілих причин було засекречено, особливо та частина, де детально описуються «нутрощі» Об'єкта 53. Однак, СКР і ФСО вирішили ще подати до обвинувачених і цивільний позов. І сюрприз… Без жодних грифів у цивільній справі опинилися документи з кримінальної справи з описом тих самих «нутрощів» Ново-Огарьово, їхньою специфікацією, секретами тощо. Зараз матеріали в Мосміськсуді і навіть із сайту суду можна завантажити частину матеріалів. Решта в доступі в самому суді», – йдеться в одному з повідомлень щодо цього скандалу.

Зазначається, що резиденція Путіна в Ново-Огарьово вважається одним із найбільш засекречених об'єктів РФ.

«Сама справа була засекречена через секретність «Об'єкта 53″. Саме там живе Путін, проводить зустрічі (зроблено копію кабінету в Кремлі), там відбуваються наради Радбезу, може бути розташований бункер тощо… Із секретної документації можна дізнатися, що в приміщеннях, так би мовити, для персоналу, постійно чергують: чотири лікарі, 111 охоронців. Охоронці чергують у чотири зміни по 2 години. Для охоронців із ФСО прямо на території, де живе Путін, обладнано тир зі стрілецькою галереєю, довжиною 50 м, приміщенням для чищення зброї», – зазначається в іншому повідомленні.


Грандіозний скандал у Росії: злито секретні документи про резиденцію Путіна в Ново-Огарьово

Витяг з судової документації / Фото: ВЧК-ОДПУ

Також вказується, що в кімнатах, де приймають їжу обслуга і охорона Путіна, постійно чергує охорона з чотирьох осіб, «мабуть, стежить, щоб їх усіх не отруїли».

«Також прямо в Ново-Огарьово розташований кінологічний розплідник. Джерела ВЧК-ОДПУ кажуть, що у нього подвійне призначення. Крім службових собак, там перебувають і собаки, подаровані Путіну, зокрема главами інших держав», – ідеться в повідомленні.

Нагадаєм, Путін готовий припинити бойові дії, стало відомо, які умови ставить диктатор.

Читайте також провідні новини дня:

  • Скандал у Запоріжжі: працівникам онкоцентру роздали повістки та оголосили у розшук
  • Блекаут у Києві: експерт про незаймані «будинки депутатів» і чому небезпечно вимикати 25-поверхівки
  • Чи врятують додаткові системи Patriot Харківщину: волонтер здивував заявою

tsn.ua

Leave a Comment

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *