На Рівненщині у селі Степангород мешканці самі облаштували нове пожежне депо

Відео На Рівненщині у селі Степангород місцеві мешканці облаштували нове пожежне депо, загалом на це витратили близько 550 тисяч гривень.

Про це у Телеграмі повідомив голова Рівненської обласної ради Андрій Карауш, передає Укрінформ.

«У Степангороді його називають Антонович. Дмитро Мельник – місцевий підприємець, він вирішив допомогти владі ТГ й своїм односельцям, тож взявся облаштувати нове пожежне депо. Односельці його підтримали. Загалом на це витратили близько 550 тисяч гривень, це бокс на два спецавтомобілі», — написав Карауш.

Підкреслюється, що пожежники для цього села у Володимирецькій громаді були вкрай потрібні. Це пов'язано насамперед із логістикою. До найближчої рятувальної команди – майже 30 кілометрів, а дорога – погана. Відповідно, це збільшує час доїзду, тож і вогонь встигає завдати більшої шкоди.

Карауш розповів, що ДСНС передала пожежне авто. Першочергово команда обслуговуватиме Степангород, Хиночі та Радижеве. За потреби їх залучатимуть і на інші села.

Як повідомляв Укрінформ, рятувальники ДСНС отримали від іноземних партнерів дві піротехнічні машини важкого типу для перевезення вибухонебезпечних предметів та напівпричіп-платформу.

Фото: скриншот відео

www.ukrinform.ua

Leave a Comment

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *