У Києві триває Школа прес-секретаря політика, що проходить за ініціативи ГО «Інститут свободи слова» та ВО «Платформа громадянських ініціатив». Вже третю суботу поспіль слухачі курсу мають змогу переймати досвід та знання від кращих лекторів та здобувають навички, необхідні для подальшої роботи з відомими політиками ти органами державної влади.

Брифінги, ток-шоу, інтерв’ю – яка принципова різниця у процесі підготовки, також написання прес-релізів, комунікація із медіа, правильно побудовані особисті взаємини із політиком: про основу основ роботи прес-секретаря політика – розповів політолог Костянтин Матвієнко.

Переконаний, професійному зростанню прес-секретаря – меж не існує: “Це лише структура інформації, лише навігація, постановка тих питань підказка, в якому напрямку слід рухатись, що треба ще знати, що треба ще вивчити, з ким треба ще познайомитись. Такі школи – вони цінні тим, що виникають горизонтальні зв’язки”.

Доктор філософських наук Валентина Москалюк слухачів курсу познайомила із основами політичної риторики. З її слів ці знання – далеко не другорядні. Слухачам на лекції розповіла про закони риторики, техніки, «риторичну харизму» і досконально про якості, яким повинно відповідати слово політика. Впевнена, всім українським політикам – слід неабияк наполегливо вчитись, аби їх мовлення стало блискучим.

Читайте також: У Києві стартувала Школа прес-секретаря політика. ВІДЕО

Про моніторинг ЗМІ, або ж ази пошук інформації прес-секретарем, – розповіла колишня керівниця прес-служби офісу омбудсмена Тетяна Тихончик. Переконана, цим напрямком підготовки в навчальних закладах незаслужено нехтують. Дарма, адже це – основа роботи професійного прес-секретаря.

Інтернет-видання 

(Еще нет голосов, оставьте первым)