«Стіна» Порошенка — головний символ корупції в російсько-українській війні, який залишив Україну без захисту, — розслідування

фото УНІАН

За президентства Петра Порошенка в Україні так і не збудували якісних фортифікацій, а скандальний проєкт «Стіна» на кордоні з росією став символом великої корупції. Країна в кінці каденції Порошенка опинилася фактично без укріплень та виявилася не готова до повномасштабного вторгнення рф, попри обіцянки Порошенка перетворити державу на фортецю, — йдеться у журналістському розслідуванні до десятої річниці вторгнення росії.

«Абсолютна більшість фортифікаційних споруд були побудовані або силами армії під власні задачі, або – централізовано в недостатній кількості недостатньої якості і їхня користь була мінімальною. Це не була якась повноцінна лінія оборони, це був просто епізодично посилений кордон і все» – розповідає про стан фортифікацій за каденції Порошенка ветеран російсько-української війни Олексій «Сталкер».

За словами експертів, «Стіна» Порошенка виявилася дуже коротким відрізком звичайного паркану, яким огороджують дитячі майданчики і який не був призначений для стримування ворога.

«Та сітка рабиця, яка була на сході України натягнута – ніякі військові атаки вона відбивати не може. Так звана «Стіна» – це суто імітація. Це стовідсотковий піар. Під час будівництва «Стіни» Порошенко був президентом і очолював політичну силу, яка схвалила цей проєкт і несе усю відповідальність», — зазначає у сюжеті політичний експерт Петро Олещук.

У сюжеті експертами також наголошується, що Порошенко свідомо надавав неправдиву інформацію щодо реального стану фортифікацій.

«Сьогодні Порошенка звинувачують за двома статтями ККУ: «сприяння діяльності терористичних організацій» та «державна зрада». Є всі підстави вважати, що Петро Олексійович навмисно шкодив територіальній цілісності, недоторканності та обороноздатності України. Адже як можна пояснити його бізнес з Медведчуком, Путіним, вугільний бізнес з так званою «лднр», справу Свинарчуків, вибухи військових складів, порушення обіцянки передати управління своїми активами незалежній стороні, небажання позбутися Липецької фабрики «Рошен» та просто неймовірне у своїх масштабах розкрадання держбюджету», — резюмується у сюжеті.

Як повідомлялося в 2021 році Петру Порошенку оголосили підозру за двома статтями Кримінального кодексу — сприяння тероризму і державна зрада.

Вас також можуть зацікавити новини:

  • Парламент призначив нового суддю Конституційного суду: що про нього відомо
  • За «полуничку» каратимуть ще довго: в Раді сказали, хто блокує легалізацію порнографії
  • Війна в Україні увійшла в складну фазу, — маршалок сенату Польщі
  • www.unian.ua

    Leave a Comment

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *