Стоп культурний карантин: українські митці спрямували в небо промені світла. ФОТО, ВІДЕО

Стоп культурний карантин в Ужгороді. Фото: George Savka

У вівторок ввечері, 12 травня, представники української культури і креативної індустрії проводять всеукраїнську акцію #СтопКультурнийКарантин, щоб привернути увагу до проблем сфери в період карантину.

Стоп культурний карантин в Ужгороді. Фото: George Savka

Головний меседж акції: “Побачте нас! Почуйте нас! Дайте можливість працювати, поговоріть з нами про те, як спільно розробити план виходу з карантину та відродити багатогранну культурну сферу України!”, повідомляє Главком.

Як заявили організатори акції, уряди інших країн активно впроваджують програми підтримки населення та бізнесу, планують поетапні виходи з карантину та прогнозують ймовірні сценарії для індустрій, а український уряд ще тільки розробляє шляхи подолання кризи.  

Наразі закладам громадського харчування дозволили обладнати літні майданчики, перукарням – попередній запис та чіткі вимоги соціальної дистанції, навіть для торговельно-розважальних центрів – обмеження щодо кількості відвідувачів. При цьому сфера креативних індустрій та видовищних заходів не має поки плану виходу з карантину. Понад 250 тисяч офіційних працівників сьогодні опинилися без роботи, пояснили організатори акції.  

Освітлення від променів можна, зокрема, побачити з різних куточків Києва. Так, організатори запропонували низку оглядових локацій: Поштову площу, Музей історії України на Десятинній, ВДНГ, Маріїнський парк, тощо.

Акція відбулася у понад 20 містах України.

(Еще нет голосов, оставьте первым)