У «Слузі народу» намітився розкол

У президентської партії “Слуга народу” намітився розкол. Стало відомо, що мажоритарникам від “Слуги народу” заманулося створити окрему групу.

Про це повідомив журналіст телеканалу “1+1” Олександр Дубинський.

“Друзі! Вирішили створити в новому парламенті депутатську групу мажоритарників з робочою назвою “Справедливість”. Приєднуйтесь”, – закликав мажоритарник від “Слуги народу” Дубинський.

Також Дубинський розголосив фото, на якому, очевидно, показав ще двох членів групи – блогера Олександра Куницького і журналістку “плюсів” Ольгу Василевську-Смаглюк.

Зазначається, що журналіст Олександр Дубинський, який увірвався в нову Раду від президентської партії “Слуга народу”, висловив невдоволення тим, що місце голови фракції може зайняти четвертий номер політсили, бізнесмен і волонтер Давид Арахамія.

Раніше в ЗМІ з’явилася інформація, що Стефанчук, Арахамія і Корнієнко претендують на крісло глави парламентської фракції “Слуги народу”. Голови партії Дмитра Разумкова у списку не виявилося.

Нагадаємо, у фракції політичної партії “Слуга народу” в парламенті оберуть 12 неофіційних лідерів, які координуватимуть діяльність народних депутатів. Жартома цих лідерів називають “апостолами”.

(Еще нет голосов, оставьте первым)