В Україні відповіли на нову заяву Маска про війну

У Зеленського відповіли Маску / фото УНІАН

Радник глави Офісу президента України Михайло Подоляк прокоментував заяву американського мільярдера Ілона Маска про відсутність стратегії виходу з війни з Росією.

«Коли хтось із глобальних інфлюенсерів/персон (той самий Ілон Маск) наполегливо говорить про «відсутність стратегії виходу з російсько-українського конфлікту», доводиться вкотре дивуватися дефіциту простої логіки в сучасному світі… » — написав він у мікроблозі X.

За його словами, реалістична стратегія виходу «кричуще проста» — Росія повинна вивести свої війська з території України, тим самим закінчивши гарячу фазу війни.

Відео дня

«Я прекрасно розумію, що іноді прості істини вкрай складно усвідомити, але все ж таки повторюся: агресор (РФ), який неспровоковано напав на іншу країну з єдиною метою окупації/вбивства/загарбання, залишає чужу територію, повертає вкрадене і відновлює верховенство міжнародного права. Що в цьому складного? Яку ще стратегію виходу слід шукати/обговорювати? І чи можна побудувати щось справедливе на несправедливості?» — додав Подоляк.

Нова заява Маска про війну в Україні:

Як повідомляв УНІАН, 20 квітня Палата представників Сполучених Штатів Америки підтримала законопроєкт, що передбачає надання нової допомоги Україні.

Ілон Маск написав у мережі, що занепокоєний «відсутністю стратегії виходу» з війни: «Просто вічна війна, в якій діти гинуть в окопах від артилерії або перезарядних кулеметів і снайперів на мінних полях».

www.unian.ua

Leave a Comment

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *