Від 5 червня у Вінниці впроваджено чергове послаблення карантинних обмежень

У Вінниці від сьогодні, 5 червня, впроваджено низку заходів, які послаблюють карантинні обмеження. Відповідне рішення було прийнято сьогодні на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020р. №392 (зі змінами) та протоколу обласної комісії з питань ТЕБ та НС від 04.06.2020р. №38.

Зокрема, у місті дозволяється діяльність закладів харчування, готелів, дитячих атракціонів на відкритому повітрі, діяльність релігійних закладів та ін.

Тож, послаблення карантинних заходів з 5 червня торкатимуться таких сфер:

  • Закладам харчуванням дозволяється приймати відвідувачів у приміщеннях. За умови дотримання протиепідемічних заходів, зокрема дотримання відстані не менше ніж 1,5 метра між місцями для сидіння за сусідніми столами та розміщення не більше чотирьох клієнтів за одним столом (без урахування дітей віком до 14 років).
  • Дозволяється діяльність закладів, що надають послуги з розміщення, крім дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.
  • Також можна проводити релігійні заходи, за умови здійснення контролю релігійною організацією за дотриманням фізичної дистанції між учасниками не менше 1,5 метра та перебування не більше однієї особи на 5 м.кв.площі будівлі, якщо релігійний захід проводиться в приміщенні.
  • Розпочнуть функціонувати атракціони, які розташовані на відкритому повітрі.
  • Вінничани 60-річного віку можуть не дотримуватися самоізоляції.
  • Перевезення легковими автомобілями здійснюється з кількістю пасажирів, включаючи  водія, до п’яти осіб без урахування осіб віком до 14 років або більшою кількістю пасажирів за умови, що вони є членами однієї сім’ї.

Протокол комісії за посиланням.

(Еще нет голосов, оставьте первым)