Щороку у третю середу січня світ відзначає День музейного селфі. У 2025 році цей день припадає на 15 січня. У Вінниці є чудова нагода відвідати один із десятка місцевих музеїв і долучитися до цієї культурної ініціативи.

Про це повідомив Департамент культури Вінницької міської ради, який також організував цікавий челендж. До 15 січня включно всі охочі можуть опублікувати свої фотографії чи селфі з українських музеїв під спеціальним дописом-анонсом. Важливо зазначати у публікаціях назви міст і музеїв, у яких зроблено світлини.

«Музейне селфі — це не лише чудова можливість познайомити інших із нашою культурною спадщиною, а й краще її пізнати самим. Окрім того, це спосіб підтримати музеї, які опинилися під окупацією, зазнали руйнувань чи пошкоджень від ракетних ударів російських військових. Ми маємо зберегти пам’ять про них, щоб у майбутньому відновити цю спадщину», — йдеться у повідомленні організаторів.

На автора чи авторку фотографії, яка збере найбільшу кількість вподобань, чекає приємний подарунок — брендований сувенір.

Читайте також: Адмінпослуги у Вінниці стали ще доступнішими онлайн