Вінничанам почали виплачувати перші муніципальні доплати

Вінничани почали отримувати перші муніципальні доплати в рамках антикризової програми “Вінничани важливі”. Про це сьогодні, 20 липня, повідомив на власній сторінці у Facebook Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

“За липень допомогу перерахували 9359 мешканцям нашої громади. На банківських рахунках кошти вже є у 7 377 осіб. До кінця місяця матимуть її й 1982 вінничан, які отримують пенсії та інші види державної допомоги через Укрпошту. Про виплату муніципальних доплат коштом бюджету міста людей інформують через СМС”, – пише мер.


Зазначається, що в середньому розмір муніципальної доплати у цьому місяці склав 356 гривень.

“Тим, хто ще дооформлює документи, виплатимо допомогу у серпні – одразу за 2 місяці. У кризу найголовніше підтримати людей. І саме соціальний блок нашої муніципальної антикризової програми “Вінничани важливі” спрямований на те, щоб потурбуватися про найбільш незахищених. Такі виплати передбачені до кінця року. Важливо, щоб люди відчували, що вони не одинокі у цей непростий період, і громада підтримує їх. Разом ми сильніші!”, – додає міський голова.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що перші виплати муніципальної доплати вінничани почнуть отримувати вже з середини липня.

(Еще нет голосов, оставьте первым)