У Бєлгородській області з’являться блокпости: що там відбувається

У Бєлгороді бояться нових атак / Фото: Associated Press

Їх планують розмістити у районах, які зазнають обстрілів.

Від 20 березня на території Бєлгородської області Російської Федерації буде обмежено в'їзд до низки населених пунктів. 

Про це повідомив губернатор Бєлгородської області В'ячеслав Гладков у своєму Telegram-каналі.

Глава регіону заявив, що рішення про обмеження руху ухвалили в межах «розроблення додаткових заходів безпеки жителів Грайворонського міського округу».

Зі слів Гладкова, в'їзд обмежать на території Козинки, Гори-Поділ, Глотове, Грайворона, Новостроївки-Першої, Новостроївки-Другої та Безіменого.

«Це означає, що будуть поставлені пости, де будуть присутні співробітники МВС, Росгвардії, Прикордонної служби Міністерства оборони та адміністрації», — пояснив він.

Гладков заявив, що буде визначено порядок відвідування людьми своїх житлових будинків, щоб ті могли доглядати за господарством. За це відповідатимуть очільник управління регіональної безпеки Бєлгородської області Євген Воробйов і очільник Грайворонського округу Геннадій Бондарєв.

«Забезпечуватимемо безпечний прохід у той час, поки не буде обстрілів до місця розташування будинку і назад», — уточнив губернатор.

Нагадаємо, у Бєлгороді постійно відбуваються обстріли. Зокрема, росіяни 19 березня вкотре заявили про роботу ППО у Бєлгородській області. Повідомляється, що нібито було збито 11 повітряних цілей.

Крім того, очільник штабу РДК Олександр «Фортуна» повідомив, що російські добровольці поступово просуваються вздовж лінії зіткнення з ворогом у Бєлгородській та Курській областях, задіявши весь наявний потенціал та резерви.

tsn.ua

Leave a Comment

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *