За постачання турбін до окупованого Криму можуть судити співробітників Siemens

фото Siemens

У Німеччині прокуратура оголосила обвинувачення п’ятьом співробітникам компанії Siemens за експорт газових турбін до окупованого Росією Криму, про що стало відомо ще у 2017 році.

Деталі: Після більш ніж шести років розслідувань прокуратура Гамбурга висунула звинувачення чотирьом німцям і одному громадянину Швейцарії та Франції у порушенні заборони на постачання товарів в окупований Крим.

Як стверджує обвинувачення, фігуранти знали про те, що чотири газові турбіни вартістю 111 мільйонів євро, які були відправлені з Гамбурга до Санкт-Петербурга наприкінці 2015 року і на початку 2016 року, призначалися не для півдня РФ, а для двох нових електростанцій у Криму для постачання електроенергії на окупований Росією півострів.

Земельний суд Гамбурга ще має вирішити, чи визнати ці звинувачення, уточнює n-tv.

Передісторія:

  • У 2017 році стало відомо, що Росія доставила на окупований півострів чотири турбіни виробництва німецького концерну Siemens в обхід санкцій ЄС.
  • Siemens спершу заперечував нелегальну поставку, але згодом заявив, що має усі докази того, що газові турбіни були незаконно транспортовані – але без відома німецької компанії. Зрештою Siemens продовжив торгівлю з Росією й після цього скандалу.
  • Західним компаніям заборонено торгувати з Кримом, анексію якого Росією у 2014 році не визнає переважна більшість держав світу.

www.pravda.com.ua

Leave a Comment

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *