Загарбники знову обстріляли «Бахмутський аграрний союз». ФОТО

Попри режим припинення вогню, російські окупанти й колаборанти вкотре вдаються до провокацій і порушують заборону на використання будь-якої зброї. Про це повідомляє пресцентр Об’єднаних сил

Зокрема, 18 серпня орієнтовно з 07:36 до 07:45 з боку ЗФ РФ із напрямку Доломітного в напрямку Новолуганського здійснено обстріл цивільної інфраструктури на території ПрАТ “Бахмутський аграрний союз”.

О 08:55 19 серпня від головного інженера ПрАТ “Бахмутський аграрний союз” отримано повідомлення про факт влучання боєприпасів стрілецької зброї у службові приміщення на території агрофірми за адресою: Донецька область, Бахмутський район, селище Новолуганське.

Прибувши на місце обстрілу, спостережна група УС СЦКК зафіксувала, що внаслідок влучення боєприпасів стрілецької зброї калібру 5.45 мм у службових приміщеннях свиноферми агрофірми “Бахмутський аграрний союз” розбиті вікна.

Постраждалих працівників не виявлено. 

Українська сторона спільного центру з контролю й координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін закликає збройні формування Російської Федерації та їх найманців припинити свої провокації та дотримуватися чинних домовленостей.

(Еще нет голосов, оставьте первым)