«Захоплення» Росією Балтійського моря: Кулеба дав пораду НАТО та ЄС

Кулеба зазначив, що Україна солідарна з Естонією, Фінляндією та Литвою / фото УНІАН

Російські провокації на кордонах Європейського союзу і НАТО — частина гібридної тактики Москви із залякування. Росія має отримати рішучу відповідь.

«Нещодавні російські провокації на кордонах ЄС і НАТО в Естонії, Фінляндії та Литві є частиною типової російської гібридної тактики залякування і залякування. Україна вже неодноразово стикалася з такими діями Росії. Ми знаємо, що найефективніший спосіб протистояти їм — це єдність, сила і непохитна взаємна підтримка», — написав міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба в соцмережі X.

При цьому він зазначив, що Україна солідарна з Естонією, Фінляндією та Литвою, зберігає пильність і готова надати допомогу.

Відео дня

«Ми також закликаємо НАТО до рішучих дій для захисту Естонії, Фінляндії та Литви. Коли ми всі будемо сильні та єдині, ніхто не зможе нас залякати», — підсумував дипломат.

Російська окупація Балтійського моря — головні новини

РосЗМІ повідомили, що Москва має намір зрушити кордон із Литвою та Фінляндією в Балтійському морі.

У МЗС Литви назвали «навмисною, цілеспрямованою провокацією з метою залякати сусідні країни та їхні суспільства» озвучені Росією плани щодо розширення територіальних вод у Балтійському морі.

Зі свого боку прем’єр-міністр Фінляндії Петтері Орпо заявив, що Росія «може випробовувати» країни-члени НАТО своїми діями.

Крім того, США зажадали від Російської Федерації пояснень щодо ситуації в Балтійському морі.

www.unian.ua

Leave a Comment

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *