Зеленський: На мене може тиснути тільки одна людина в світі. ВІДЕО

Президент України Володимир Зеленський заявив, що президент США Дональд Трамп не тиснув на нього під час липневої розмови, тому що на нього може тиснути тільки одна людина в світі.

Про це він заявив у коментарі телеканалу “Россия 24”.

 

“На мене ніхто не може тиснути, тому що я президент незалежної країни. На мене тиснути може, до речі, тільки одна людина. На мене тиснути може тільки мій син, якому 6 років”, – пожартував Зеленський.

Про те, чи буде він щось просити у Трампа, Зеленський заявив: “Ще раз можу сказати. Ми можемо говорити про підтримку. А про “просить” – це точно не про Україну. Україна – нова країна, сильна, ні у кого нічого не просить, самі можемо комусь допомогти”.

Відповідаючи на питання, чи хоче він розширити “нормандський формат” і запросити США або Великобританію, Зеленський сказав, що зараз починається робота в форматі чотирьох країн, а що буде далі, – буде видно.

Зеленський не зупинився, щоб дати коментарі РосЗМІ, він відповідав на питання на ходу. Усі свої репліки президент України говорив або українською, або починав українською, а далі продовжував російською.

Зазначимо, що зараз у США триває скандал щодо ймовірного тиску Трампа на Зеленського. За даними видання The Washington Post, Трамп нібито вимагав продовжити розслідування у справі української газодобувної компанії Burisma, де працював син колишнього віцепрезидента США Джо Байдена. Останній є одним з головних суперників Трампа на майбутніх президентських виборах.

(Еще нет голосов, оставьте первым)