«Примирення формату 120 мм». Соцмережі відреагували на повідомлення про масштабний бій поблизу Золотого

Сьогодні, 18 лютого, зранку збройні формування Російської Федерації атакували позиції підрозділів Об’єднаних сил поблизу Новотошківського, Оріхового, Кримського та Хутора Вільного.

Ось що про це пишуть у соцмережах: 

Експрезидент України Петро Порошенко закликав не вірити президенту Росії Володимиру Путіну.

“Це, напевно, той мир, який побачили, заглянувши в очі Путіну. Такий мир Путін готовий надати Україні. Закликаю в черговий раз: не вірте Путіну!”, – написав у своєму Twitter.

Порошенко додав, що для захисту України, її армії, мови повинні всі об’єднатися.

Закликаю в черговий раз: не вірте Путіну! Ми маємо зробити все, щоб боронити державу, зміцнювати армію, плекати нашу мову, розбудовувати церкву. І ми – опозиція, громадськість, уся Україна – маємо об‘єднатися для досягнення цієї мети.

— Петро Порошенко (@poroshenko) February 18, 2020

“Просто нагадаю, що в нього в голові війна вже закінчилась. А ще минулий заробляв на війні, тому, мабуть, цей чесний і робить війну безкоштовно. От що буває, коли прийшов на посаду непідготовлений. Питання навіть не в тому, що він не підготовлений бути президентом. А в тому, що він навіть не розумів, що в країні йде війна, а Росія – ворог. Але мудрий народе зробив свій вибір”, – написав журналіст Антон Павлушко.

“Потужний початок роботи Національної платформи примирення та єдності сьогодні в Золотому, я вважаю, яскравий.

Примирення – формату 120 мм, єдність – формату 1 “200”, 4 “300” (якщо вірити офіційним даним). Боюся уявити наступний етап цього торжества гуманізму. Дякую нашим воїнам, вічна пам‘ять загиблому герою.

P.S. Володимир Зеленський, так шо там в очах Путіна? Нагадайте, бдлск”, – написав журналіст і блогер Сергій Іванов.

“Після сьогоднішнього загострення на лінії нещодавнього розведення не хочеться злорадствувати, мовляв, я ж казав, але…

Після того, як вони переконали тих наївних із нас у тому, що лише хочуть втюхать нам Донбас, вони пішли у наступ. Віроломно? Аякже! Для чого? А щоб заміряти реакцію “новеньких” в владі, є у них потенціал для спротиву, чи лапки піднімуть? (Поки що реакції я не бачив).

Я, звичайно, не військовий спеціаліст, але суто за прецедентом, думаю що росіяни будуть робити новий котел, тому це був не просто обстріл, а спроба прориву. І в умовах воєнно-психологічного тиску будуть примушувати до виконання Мінська на своїх умовах. Це може деморалізувати суспільство і армію. Отоді й відбудеться розгром. Не мир, а капітуляція. Якщо ми не будемо до цього готові, – пише політолог Володимир Горбач.

“Атака бидла на фронті – це результат того, що наговорив Зеленський в Аушвіці та Мюнхені”, – вважає політолог Сергій Запорожський.

Читайте також: Дипломат пояснив, як у Зеленського мають реагувати на російський наступ біля Золотого

“Штаб ООС офіційно підтвердив, що ворог перейшов в наступ. Тут треба розуміти, що наступ – це не просто обстріл, навіть і масований. Наступ – то маневр, початок військової операції, яка має на меті захоплення вигідного плацдарму та зміни лінії фронту.

Щодо української владної позиції, то вона свідомо окозамилюваньна. Коли вони роблять шкідливі для України кроки – то нібито їх жест доброї волі, демонстрація миролюбства. А коли ворог, користаючись поступками іде в наступ, захоплює полишені позиції – то нібито “випадок” – “фу, які погані”. Все це нагадує гру зі зграєю шулерів”, – пише журналіст Лариса Волошина.

“Зеленський каже що це була провокація, ні пане президент, це не була провокація! Це був наступ окупанта та прорив на нові позиції. Це війна! На одній з ділянок фронту, окупанти закріпились на нових позиціях в сірій зоні. Станом на зараз бій закінчений.

На жаль у нас є загиблі та поранені. За останні три роки, це перша спроба прориву та такий обстріл”, – пише Семен Кабакаєв.

“Відновлення атак російських окупаційних військ з українським військовим опорним пунктам в районі ділянки відводу військ Золоте-Орехово-Новотошковка, із застосуванням всіх видів зброї, включаючи артилерію калібру 152 мм, міномети 120 мм., Які досягли за широтою масштабів рівня бойових дій на фронті 2018 го року, свідчить про початок нового етапу інформаційно-психологічного примусу президента України і його оточення військовим шляхом до капітуляції з боку оточення Путіна”, – пише Юрій Шуліпа.

(Еще нет голосов, оставьте первым)