НАБУ проводить обшуки у будівлі елітного спорткомплексу Порошенка

НАБУ проводить обшуки в приміщеннях компанії “Богдан Моторс”, в тому числі в клубі “5 елемент” в рамках розслідування справи щодо розтрати держмайна в особливо великих розмірах службовими особами Міноборони та Генштабу які у 2015-2018 роках внесли до державного оборонзамовлення спецавтотранспорт та здійснили його закупівлю за завищеними цінами. 

Про це повідомляє прес-служба Бюро. 

“У відповідь на запити ЗМІ повідомляємо, що детективи НАБУ під процесуальним керівництвом САП здійснюють обшуки у приміщеннях ПАТ “Автомобільна Компанія “Богдан Моторс”, в т.ч. в клубі “5 елемент”, – йдеться у повідомленні.

У НАБУ зазначають, що слідча дія санкціонована і проводиться в ході розслідування розтрати державного майна в особливо великих розмірах службовими особами Міноборони України та Генштабу ЗСУ України, які у 2015-2018 рр, на думку слідства, незаконно внесли до державного оборонного замовлення спеціальний автомобільний транспорт та здійснили його закупівлю за завищеними цінами. Попередня правова кваліфікація ч. 5 ст. 191 КК України.

Розслідування зазначених фактів детективи НАБУ здійснюють з квітня 2018 року. Зазначимо, що спортивний клуб “5 елемент” належить екс-президенту України Петру Порошенку та його соратнику, кандидату у народні депутати Ігорю Кононенко.

(Еще нет голосов, оставьте первым)